ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zümre Öğretmenler Toplantılarının İlki Meslek Öğretmenlerimiz İle Gerçekleştirildi

Zümre Öğretmenler Toplantılarının İlki Meslek Öğretmenlerimiz İle Gerçekleştirildi

İL MEM SARI, pandemi nedeniyle yüz yüze eğitimde verilen arayı değerlendirmek amacıyla ilimiz merkez ve ilçelerin tamamını kapsayan zümre öğretmenler toplantıları gerçekleştiriliyor.  Bu kapsamında ilk zümre öğretmenler toplantıları meslek liselerinde görev yapan 369 Meslek Alanı Öğretmenlerimiz ile iki oturum halinde zoom üzerinden gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıda gündeme dair konular üzerinde değerlendirmelerde bulunulurken, uzaktan eğitim süreci, 4 Ocak ile 22 Ocak arasında yapılacak sınavlarda alınacak tedbirler ve uygulamalar, EBA' nın aktif kullanımı ve birçok konuda fikir alış verişinde bulunuldu.

SARI " İnsanların geleceğe umutla bakmasında öğretmenlerin çok büyük bir değeri var. Sizler toplumu aydınlatan, yol gösterensiniz. Bu süreçte gözden çıkaracağımız hiçbir ferdimiz yok. Gün fedakarlık günü olup, devletimizin yükünü hafifletme bizim sorumluluğumuzdur. Moralimizi bozmadan hedeflerimize ve hayallerimize doğru adım adım ilerlemeye devam edeceğiz.

Hepinize bu süreçte göstermiş olduğunuz özverili çalışmalar ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız öğretmenim" dedi. Toplantı iyi dilek ve temennilerin ardından sonlandırıldı

21-12-202021-12-202021-12-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.