ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yürek Isıtan, Ufuk Açan, Başarıya Götüren Seminerler Devam Ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK ’ün davetlisi olarak Çorum’a gelen eğitimci, yazar Alişan KAPAKLIKAYA seminerleri 04 Mayıs pazartesi gününden beri devam ediyor. Bir günde 5 program yaparak büyük bir performans gösteren yazarın; Okul müdürleri ile başlayan seminerler dizisi, müdür yardımcıları, öğretmenler, öğrenciler ve veliler ile il merkezinde 3 gün boyunca yapıldıktan sonra, 07 Mayıs itibari ile İskilip’te, 08 Mayısta ise Alaca’da devam edecek. 
Yürek Isıtan, Ufuk Açan, Başarıya Götüren Seminerler Devam Ediyor.

Seminerlerinde; kişisel gelişimin dıştan değil, kişinin kendi içinden gelmesi gerektiğini vurgulayan KAPAKLIKAYA; Okul hayatının sadece öğretim olmadığını aynı zamanda eğitim olduğunun da altını çiziyor. Her grup ve yaş seviyesi için gelişimin devamlı ve engellenemez olduğunun vurgusunu yapan KAPAKLIKAYA; İçsel süreçlerin kontrolünün kişinin elinde olduğunu ve hiçbir bireyin öğrenemez olmadığını, klasik bilgi yükleme anlayışının modern dünyada değişerek bilgiyi yorumlama kabiliyeti haline dönüştüğünü anlatıyor. Hayatından örneklerle desteklediği seminerlerinde değişik bir anlatım tarzıyla katılımcıların dikkatini seminer boyunca kendi üstünde tutmayı başarıyor.

Toplam 22 seminer yapacak olan yazarın yaklaşık 5000 kişiye hitap etmesi bekleniyor.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.