ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YBO Öğrencilerinin katıldığı “ Kır Çiçekleri Buluşuyor ” şenliği yapıldı.

İlimiz merkez ve ilçelerinde bulunan YBO öğrencilerinin katıldığı “Kır Çiçekleri Buluşuyor ”  şenliği Merkez YBO da yapıldı. 
YBO Öğrencilerinin katıldığı “ Kır Çiçekleri Buluşuyor ”  şenliği yapıldı.

Programa Merkez YBO, Alaca Denizhan YBO, Bayat Ömer Mülazim YBO, Kargı Cumhuriyet YBO, Mecitözü YBO, Osmancık Org. Ahmet Çörekçi YBO ve Sungurlu Kaledere Şehit Bayram Kesekler YBO öğrencileri katıldılar.

Şenlik öğrencilerin sabah kahvaltısında bir araya gelmeleriyle başladı. Kahvaltıdan sonra Çorum Müzesi gezildi. Şehitlik ziyaretinin ardından şehir gezisi yapıldı.

 

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, şube müdürleri ve okul müdürlerinin katılımı ile programı başladı. Açılış konuşmasını yapan merkez YBO müdürü Rıdvan ÇİÇEK, YBO nın önemi ve eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Sırayla YBO öğrencilerimiz hazırlamış oldukları sandalye kapma, simit ve yoğurt yeme yarışmaları gösterilerini sundular. Tüm YBO öğrencilerinin hazırladıkları resim sergisinin ve merkez YBO koridorlarında yapılan ders sokaklarının açılışı yapıldı. Yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin dağıtımının ardından Merkez YBO bahçesine her okulun anısına bir fidan dikimi yapıldı. 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.