ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YBO Müdürleri İle Tecrübe Paylaşımında Bulunuldu.

İlimiz merkez ve ilçelerde görev yapan Yatılı Bölge Ortaokulu (YBO) müdürleri ile Mecitözü YBO’da tecrübe paylaşımı toplantısı yapıldı.
YBO Müdürleri İle Tecrübe Paylaşımında Bulunuldu.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet İNAN başkanlığında yapılan toplantıda YBO´ların yüklendiği misyon bakımından eğitim-öğretim faaliyetlerinin niteliği, eğitim ve barınma ortamlarının yeterliliğinin ve kalitesinin artırılması ile 2015-2016 eğitim öğretim yılı hazırlıkları gözden geçirilerek yapılması planlanan çalışmalar değerlendirildi.  YBO’larda  öğrenci sayılarının arttırılması için yapılması gereken çalışmalar ele alındı. 

Toplantı sonunda “YBO’ları Seviyoruz ve Bir Günümüzü YBO’da Geçiriyoruz Projesi” kapsamında Mecitözü YBO pansiyonuna geçilerek Pansiyonda kalan öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya gelindi. Yemek sonrası   öğrencilerimiz ve YBO müdürlerimizle sohbet edilerek,  pansiyonlarla ilgili tecrübe paylaşımında bulunuldu.

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.