ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YBO Müdürleri ile Tecrübe Paylaşımı Toplantısı Kargı’daYapıldı

     İlimiz merkez ve ilçelerde görev yapan Yatılı Bölge Ortaokulları (YBO) müdürleri ile Kargı Cumhuriyet YBO’da tecrübe paylaşımı toplantısı yapıldı. 
YBO Müdürleri ile Tecrübe Paylaşımı Toplantısı Kargı’daYapıldı

   İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet İNAN başkanlığında yapılan toplantıda YBO’ların yüklendiği misyon bakımından eğitim-öğretim faaliyetlerinin niteliği, eğitim ve barınma ortamlarının yeterliliği ve kalitesinin artırılması ile 2016-2017 eğitim öğretim yılında yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar değerlendirildi.  YBO’da görev yapan öğretmenlerle de merkezi ortak sınavlarla ilgili bilgi paylaşımı ve başarının artırılması için yapılması gereken çalışmalar gözden geçirildi.

   Toplantı sonunda “YBO’ları seviyoruz ve Bir Günümüzü YBO’da Geçiriyoruz Projesi” kapsamında Kargı Cumhuriyet YBO pansiyonuna geçilerek pansiyonda kalan öğrencilerle bir araya gelindi. Öğrencilerimizin durumları ve  beklentileri hakkında görüşleri alındı. 

27-10-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.