ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yazar Duran ÇETİN İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK´ü ziyaret etti.

      İmam Hatip Lisesi Öğrencileri ile imza ve söyleşi günü için  Çorum´a gelen Duran ÇETİN İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK´ü ziyaret ederek gördüğü ilgi  için teşekkür etti. 
Yazar Duran ÇETİN İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK´ü ziyaret etti.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK yazar Duran ÇETİN´i Çorum´da misafir etmekten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek; "kitaplarında kültürümüzün tanıtılmasına önemli katkı sağladığını görüyorum. Duran Bey´e çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

      Yazar ÇETİN, Çorum Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi, Çorum Belediyesi Prof. Dr. Hayrettin KARAMAN Kız İmam Hatip Lisesi ve Buharaevler Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile kitapları üzerine söyleşi yaptı. İmam Hatip Lisesi öğrencileri daha önce okudukları "Aylaynırlı Kız, Muhteşem Yükseliş, Cüneyt, Portakal Kızları" isimli dört kitabı yazarıyla birlikte değerlendirdiler.

      Sıcak bir ortamda geçen söyleşilerin ardından kitaplarını imzalayan Duran ÇETİN, öğrencilerin gösterdiği ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

      Yazar Duran ÇETİN kimdir?

      1964 Konya´nın Çumra ilçesine bağlı Apasaraycık köyü doğumlu olan Yazar Duran ÇETİN, 1986 yılında Selçuk üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl Eskişehir´e bağlı Sarıcakaya ilçesinde başladığı öğretmenliğe; Turhal, Kulu ve Çumra´da uzun yıllar devam etti. Çok sayıda kitabı olan ÇETİN, hâlen Konya Selçuklu Adnan Hadiye Sürmegöz İlköğretim okulunda öğretmenlik görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk babası olan yazar, öykü ve roman çalışmalarına devam etmektedir.

02-05-201602-05-201602-05-201602-05-201602-05-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.