ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yaz Eğitimi Etkinlikleri İçin İlimize Gelen İHL Öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Ettiler.

Yaz Eğitimi Etkinlikleri İçin İlimize Gelen İHL Öğrencileri,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Ettiler.

     Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Çorum Belediyesi Prof. Dr. Hayreddin Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesinde başlayan 2017 Yaz Eğitimi Etkinlikleri için 15 farklı ilden Çorum’a gelen  Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaret ettiler.

     Ziyarette öğrencilerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, 2017 Yaz Eğitimi Etkinliklerinin Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün güzel bir uygulaması olduğunu belirterek: ”Daha önce öğretmenlere yönelik yapılan hizmetiçi eğitim uygulamalarının bir benzeri öğrencilerimize de yapılıyor. Öğrencilerimiz yaşadıkları illerin dışına çıkarak başka arkadaşlıklar ve dostluklar edinme fırsatı buluyorlar.  Farklı dünyaları tanıyor, ufukları açılıyor. Sizlerin kurs süresinde göreceğiniz derslerle kendinizi daha geliştirmiş, farkındalıklar kazanmış  olacağına inanıyorum. Ülkemiz bizden, sizlerden çok şey bekliyor. Sizler vatanına, milletine bağlı, fedakar, şehit olmaya razı bir nesilsiniz. Sizlere güveniyoruz. İnandığımız gibi yaşamayı Rabbimiz bize nasip etsin.” dedi. 

     Öğrencilere kitap hediye eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, başarılar diledi. 

11-07-201711-07-201711-07-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.