ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ Mimar Sinan Ortaokulunda Mahalle Sakinleri İle Buluştu

Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ Mimar Sinan Ortaokulunda Mahalle Sakinleri İle Buluştu

     Toplantı öncesinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK ile birlikte öğretmenlerle bir araya gelen Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ, “Özelikle uyuşturucu ile mücadele ve değerler eğitimi konularında çalışmalar yapılmasını istedi. Öğrencilerimizin daha fazla okulda kalmalarının önemli olduğunu belirterek çocuklarımızın okulda olmayı ister hale gelmeleri gerektiğini söyledi.  Önümüzdeki öğretim yılında tekli eğitime geçilmesi için gereken planlamaları yaptıklarını ifade ederek, okul bahçelerimizde yeşil alanların ve eğlenecek ortamların artırılması için çalışıyoruz.” dedi.

     Daha sonra Mimar Sinan Ortaokulu Konferans Salonunda mahalle sakinleriyle yapılan toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Zeki GÜL, İl Emniyet Müdürü Sayın Murat KOLCU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Yahya ÇOBAN, İl Sağlık Müdürü Sayın Dr. Metin ÖZTÜRK,  Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı  Fevzi ŞEKER, bölgedeki okul müdürleri ve mahalle sakinleri katıldı. 

     Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ, vatandaşların istek ve sorunlarını dinleyerek gerekli talimatları verdi.  “Eğitim, sağlık ve güvenlik öncelikli başlıklarımız diyerek, tekli tedrisata geçmek için çalıştıklarını.” ifade etti.

10-05-201710-05-201710-05-201710-05-201710-05-201710-05-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.