ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ, Belediye Başkanı ve İl Milli Eğitim Müdürümüz ile Birlikte Hitit Üniversitesini Ziyaret Etti

     Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer KÜLCÜ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali BÜYÜK ile birlikte Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.  Reha Metin ALKAN’ı ziyaret ettiler.
Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ, Belediye Başkanı ve İl Milli Eğitim Müdürümüz ile Birlikte Hitit Üniversitesini Ziyaret Etti

     Ziyarette Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Reha Metin ALKAN, Kuzey Kampüsünde ve ilçelerde yapımı devam eden/başlanacak olan inşaatlara ilişkin bilgiler verdi. Hitit Üniversitesinin her geçen gün büyüdüğünü ve öğrenci sayısının arttığını söyleyerek, nazik ziyaretlerinden dolayı Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ, Çorum Belediye Başkanı Sayın Muzaffer KÜLCÜ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e teşekkürlerini iletti.

     Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ, 15 Temmuz menfur darbe girişimi sırasında Milletimizin demokrasiyi canı pahasına koruduğunu ve elinde tuttuğunu belirttikten sonra;  üniversitelerin şehirlerin büyümesinde ve gelişmesinde önemli bir rol üstlendiğini ve bu noktada da Hitit Üniversitesi’nin Çorum için büyük önem arz ettiğini ifade etti. İlimizin ve Üniversitemizin daha da gelişip büyümesi için Çorum’un tüm dinamikleriyle el ele vererek çalışmaların hızla devam edeceğini belirten Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin ALKAN’a çalışmalarında başarılar diledi.

04-08-201604-08-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.