ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Kayak Şampiyonasına katılan Özel Sporculardan Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

12-14 Şubat 2015 tarihleri arasında Sarıkamış´ta yapılan Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Kayak Şampiyonası ve Milli Takım Seçme Kampı’na ilimizi temsilen katılarak altın ve gümüş madalyalarla ilimize dönen Çorum Zübeyde Hanım Özel Eğitim ve İş Uygulama Merkezi ile Çorum Anadolu İş Okulu Özel Sporcuları ile Okul Müdürleri Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e ziyarette bulundular.  
Türkiye Kayak Şampiyonasına katılan Özel Sporculardan Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

Kars’ın Sarıkamış ilçesinde gerçekleştirilen yarışmalar sonunda genç erkeklerde 50 metre süzülme kategorisinde Sercan Doğrusöz birinci olarak altın madalya kazanırken büyük erkeklerde aynı kategoride Elvan Furkan Kese ikinci olarak gümüş madalya kazandı. Büyük erkeklerde Taylan Mert Akça ve büyük bayanlarda Kübra Kovankaya ise üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK özel sporcuları tek tek başarılarından dolayı tebrik ederek öğrencilerimizin yetişmelerinde emeği olan okul müdürleri, öğretmenleri ve antrenörlerine teşekkür etti.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.