ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Geneli

Türkiye Geneli

Çorum Gençlik Çalışmaları İşbirliği protokolü kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Çorum Belediyesinin destekleri ile ortaklaşa "Pandemide Hayat" Türkiye Geneli Resim Yarışması düzenlenecektir. Yarışmaya ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimiz katılım sağlayacaktır.

Öğrencilerimizin salgın konusunda duyarlılık uyandırmak ve sorumlulukların farkındalığını sağlamak amacıyla; toplumsal bilincin artırılması için öğrencilerimizin düşüncelerini sanatsal bir alanda ifade etmeleri sağlamak istiyoruz.

Öğrencilerin fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimlerine her alanda olumlu katkı sağlamanın birincil amaçları içinde olduğunu belirten İL MEM SARI, bu amaçla düzenlenen Türkiye Geneli Resim Yarışmasına, ülkemizin her yerindeki tüm öğrencilerimizi katılmaya davet ediyorum. Şimdiden katılım sağlayan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

 

YARIŞMA ŞARTNAMESİ İÇİN TIKLAYINIZ...

 

04-03-2021

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.