ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Toki Şehit Şükrü Özyol İlkokulu Kızılay Haftası'nı Çeşitli Etkinlikler İle Kutladı

Toki Şehit Şükrü Özyol İlkokulu Kızılay Haftası'nı Çeşitli Etkinlikler İle Kutladı

Çorum Merkez Toki Şehit Şükrü Özyol İlkokulu Kızılay Kulübünün hazırladığı, Kızılay Haftası Etkinlikleri yapıldı. Kızılay yetkilileri, okul personeli ve Velileri ile Kızılay 'ın faaliyetleri ve Kan Bağışının önemi hakkında konferans ve Kan Bağışı faaliyeti düzenlendi.

Okul Müdürü Zeki AKGÖZ;  " Ülkemizin geçirmekte olduğu zor günlerde bizler de velilerimiz ile birlikte ülkemize en iyi katkıyı vermeye çalışıyoruz. Kış aylarının yaklaşması ve salgın hastalıkla mücadelenin sürdüğü bu günlerde kan bağışının önemini biliyoruz, bu konuda velilerimizin de isteği ve yoğun katılımları ile kan bağışı programı düzenledik. İnşallah seneye de daha yüksek katılımlar ile tekrar düzenlemeyi planlıyoruz" ,  dedi.

Kızılay Kulübü Rehber Öğretmeni Ramazan TEKİN;  "Öğrencilerimize Kızılay'ı tanıtmak ve Kızılay 'a maddi manevi destek sağlayan bir nesil yetiştirmek istiyoruz. Bunun için Velilerimiz ile beraber Kızılay'ın Kan Bağışına katıldık. Öğrencilerimize de eğitici öğretici güzel bir etkinlik oldu. Tüm Kızılay çalışanlarına teşekkür ediyoruz."  dedi.

12-11-202112-11-202112-11-202112-11-202112-11-2021

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.