ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TBMM İdare Amiri ve Çorum Milletvekili Sayın Salim USLU Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

TBMM İdare Amiri ve Çorum Milletvekili Sayın Salim USLU Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı ve başarılı bir yıl olması dileklerini iletti.
TBMM İdare Amiri ve Çorum Milletvekili Sayın Salim USLU Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK ile yapılan ve yapılması planlanan çalışmaları değerlendiren Sayın Salim USLU, ilimizde eğitimin kalitesinin her geçen gün artarak daha nitelikli hale geldiğini belirtti.

Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaretinin ardından Ömer Kömürcü İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden TBMM İdare Amiri ve Çorum Milletvekili Sayın Salim USLU, okulda bulunan Z Kütüphanedeki donanımı, kitapları ve yapılan çalışmaları inceledi. İlimizde sayısı 18’e ulaşan, internet erişimi olan ve dijital kitap içerikleri ile zenginleştirilen Z Kütüphanelerin daha da yaygınlaştırılması için çalışmaların devam ettiğini ifade etti. Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK ise öğrencilerin zaman planlamalarında kütüphanelerin yerinin gittikçe artmaya başladığını, bilişsel süreçlerin gelişiminin yanında öğrencilerimizin sosyal ve ahlaki gelişimine katkı sağlayan kitapların da kütüphanelerimizde yer aldığını söyledi.

TBMM İdare Amiri ve Çorum Milletvekili Sayın Salim USLU, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK ve beraberindeki heyetle birlikte daha sonra Çorum Öğretmenevine de ziyarette bulundu. Bu yıl yenilenen yüzüyle hizmet veren Çorum Öğretmenevinin salonlarını ve odalarını inceleyen Sayın Salim USLU, yenilenme sürecini destekleyen, uygulayan ve emek veren herkese teşekkür etti. Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Çorum Öğretmenevinin yenilendikten sonra hizmet verme durumunun nicelik ve nitelik olarak arttığını, daha geniş bir hizmet alanına kavuştuğunu ve bu yenilemenin ilimizin prestijine katkı sağladığına inandığını ifade etti.

 Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, TBMM İdare Amiri ve Çorum Milletvekili Sayın Salim USLU’ya bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ileterek kendisine teşekkürlerini iletti. İlerleyen süreçte eğitimin niteliğinin artırılması için yapılacak çalışmalar için de desteklerinin devamını beklediğini belirtti. 24-09-201624-09-201624-09-201624-09-201624-09-201624-09-201624-09-201624-09-201624-09-201624-09-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.