ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tayini Çıkan Şube Müdürlerimize Veda Programı Düzenlendi

Tayini Çıkan Şube Müdürlerimize Veda Programı Düzenlendi

Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan ve Amasya ili Hamaözü İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanan Sefer Sinan GÜNGÖR, Ankara ili Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atanan Ahmet İNAN ve Mecitözü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atanan Arslan ARSLAN' a veda töreni düzenlendi.

Programda konuşan İL MEM SARI, Ahmet İNAN, Sefer Sinan GÜNGÖR ve Arslan ARSLAN ile çalışmış olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. İL MEM SARI, "Şüphesiz insanoğlu doğumundan sonra bir hikâye ile hayatına devam eder. Bu hikâyenin içerisinde bir yolu ve o yolda yürürken yanında bir yoldaşları vardır. Tabi bu süreç içerisinde bazen ayrılıklarda olabilir. Önemli olan yürüdüğünüz yolda ilerlerken hoş bir seda bırakabilmektir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için atılan bu adımlar, zamanla mesai arkadaşlığından dostluğa ve kardeşliğe dönüştü. Görev yerleri değişti ama kardeşlik ve dostluklarımız devam edecektir.  Arkadaşlarımızın yeni görev yerlerinde de aynı azimle imkanlar dahilinde gece gündüz demeden çalışacağına inanıyorum. Bayrağı devreden ve devralan eğitim neferlerimize hayırlı olsun diyor,  çalışma hayatlarında başarılar diliyorum." şeklinde konuştu.

Görev yeri değişen Şube Müdürlerimize İL MEM SARI, Valimiz Sayın Mustafa ÇİFTÇİ' nin Başarı Belgesini ve Teşekkür Belgesi ile plaket takdim etti.

30-07-202030-07-202030-07-202030-07-202030-07-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.