ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sosyal Bilgiler Öğretmenlerimiz İle Zümre Toplantısı Gerçekleştirildi

Sosyal Bilgiler Öğretmenlerimiz İle Zümre Toplantısı Gerçekleştirildi

İL MEM SARI başkanlığında, ilimiz merkez ve ilçelerin tamamını kapsayan zümre öğretmenler toplantıları kapsamında 16.grup zümre öğretmenler toplantısı 263 Sosyal Bilgiler öğretmenimizin katılımları ile zoom üzerinden gerçekleştirildi.

SARI, öğretmenlerimiz ile yaptığı toplantıda, EBA TV'nin aktif kullanımı öneminden bahsederken, öğretmenlerimizin derslerinde yaşadığı sıkıntılar ve uzaktan eğitim süreci faaliyetleri gibi birçok konuda değerlendirmelerde bulundu.

Çorum'un nüfusunun %18'inin evine uzaktan eğitim ile misafiriz. Bu sürecin aktif takipçisi olmamız lazım. Olağanüstü bir süreç yaşıyoruz, bize düşen görev Türkiye'mizin 2023, 2046 gibi yakın ve uzak hedeflerine hizmet edecek manevi ve milli değerlere sahip çıkacak nesiller yetiştirmek, geriye hoş bir sada bırakmak" dedi.

Toplantıda İl Müdür Yardımcımız Ayhan GEYLANİ,  LGS sınavına giren öğrencilerimizin ve okullarımızın genel ortalama puan durumlarının değerlendirmesinde bulunarak, yapılması gerekenler hakkında öğretmenlerimiz ile istişarede bulundu.

SARI, salgın sürecinde öğretmenlerimizin göstermiş olduğu özverili çalışmalar ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek, 2021 yılının sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.