ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Sorumluluk” Konulu Sunu Yarışması Ödül Töreni Buhara Kültür Merkezi’nde Yapıldı.

      İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Çorum Belediyesi’nin işbirliğiyle yürütülen “Sorumluluk” Konulu ortaokullar arası sunu yarışması ödül töreni Buhara Kültür Merkezi’nde yapıldı. 
“Sorumluluk” Konulu Sunu Yarışması Ödül Töreni Buhara Kültür Merkezi’nde Yapıldı.

      Ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Ahmet İNAN, Çorum Belediyesi Tesisler Müdürü Mahmut YABACIOĞLU, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı. 

      Programın açılış konuşmasını yapan Çorum Belediyesi Tesisler Müdürü Mahmut YABACIOĞLU: “İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Belediyemiz çok iyi koordine olarak pek çok faaliyet düzenlemektedir. Değerlerimiz bizi ne kadar değerli hale getirirse toplum olarak daha iyi yarınlara kavuşacağız. Yaptıklarımızdan ve yapamadıklarımızdan da sorumluyuz. Bu bilinçle “bana ne” demeyen, “ben varım” diyen Müslümanlar olmalıyız. Katkılarından dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e ve siz değerli misafirlerimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

      Daha sonra bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Belediyemiz ile güzel şeyler yapıyoruz. Birlikte 34 Z kütüphane yapacağız. Okunmadık kitap kalmayacak. Kendimizi daha geliştirip ülkeye faydalı olmalıyız. Sorumluluk noktasında kendimizi tanımamız gerekiyor. Her kim kendini bilirse Rabbini bilir. Hepimizin sorumlulukları var. Ailemize karşı, ülkemize karşı, çevremize karşı sorumluyuz. Sorumluluk içerisinde büyürsek, kendimizi yetiştirirsek ilerde bu makamlar sizin olacak. Kendimize her zaman “sorumluluğumu yerine getirdim mi?” diye sormalıyız. Gayret gösterip ödül alan öğrencilerimizi kutluyorum. Yarınları daha güzel olarak sizlere teslim etmek temennisiyle saygılar sunuyorum” dedi.

      Birinci seçilen sunumun izlenmesinden sonra öğrencilere ödülleri verildi. İl genelinde 36 eserin katıldığı ortaokullar arası “Sunu Yarışması” sonucunda ödüller aşağıdaki şekilde dağıtıldı.

      1. Elif ÜNAL - Danişment Gazi İmam Hatip Ortaokulu

      2. Ahsen ALTAŞ - Mustafa Kemal Ortaokulu

      3. Hilmi Baki ŞİMŞEK - Toprak Sanayi İmam Hatip Ortaokulu

01-04-201601-04-201601-04-201601-04-201601-04-201601-04-201601-04-201601-04-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.