ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Emin Güner MTAL Öğrencilerinin İnovatif Staj Projesi Eğitimi Öncesi Buluşma

Şehit Emin Güner MTAL Öğrencilerinin İnovatif Staj Projesi Eğitimi Öncesi Buluşma

 

              Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Erasmus+ Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği faaliyeti kapsamında Avrupa'da " İnovatif Staj Eğitimi " projesi ile15 öğrenci ve 3 refakatçi öğretmen Almanya'nın Heidelberg, Mannheim, Ludwigshafen, kentlerinde iki hafta Staj Eğitimi yapacaklardır. Böylelikle öğrencilerimiz, yabancı öğrenci ve eğitici personelle atölye ortamında uygulama yaparak, mesleğinin gerektirdiği teknik terimleri yabancı dile çevirip, cümle içinde kullanma, dinleme, okuma, yazma, konuşma ve iletişim kurma becerileri kazanma faaliyetleri yapılacaktır.

 

Projenin tanıtımı ve bilgilendirilmesi amacıyla Sayın Valimiz Mustafa ÇİFTÇİ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup SARI, Çorum TSO Başkanı Sayın Çetin BAŞARANHINCAL, Çorum Ticaret Borsası Başkanı Sayın Naci ÖZKUBAT ile okulumuz öğrencilerinin buluştuğu bir programda bir araya geldiler.

Eğitime verdikleri desteklerden ötürü başta Sayın Valimiz Mustafa ÇİFTÇİ 'ye, Sayın Çetin BAŞARANHINCAL ' a ve Sayın Naci ÖZKUBAT ' a teşekkür ederiz.

24-02-202024-02-2020

 

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.