ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI, Vefa Destek Hizmetlerine Gönüllü Olan 241 Öğretmenimize Teşekkür Ederiz

SARI, Vefa Destek Hizmetlerine Gönüllü Olan 241 Öğretmenimize Teşekkür Ederiz

     Koronavirüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığımızın yayınlamış olduğu genelgeyle 65 yaş üstü büyüklerimizin ve kronik rahatsızlığı bulunanların evlerinden çıkmaları kısıtlandığından, yaşlılarımızın zorunlu temel ihtiyaçlarının karşılanması sürecinde valilik ve kaymakamlık makamlarınca oluşturulan Vefa İletişim Merkezleri kurulmuştur.

     İL MEM SARI yaptığı açıklamada "Müdürlüğümüzce ilimiz öğretmen ve idarecilerine gerek mesaj yoluyla gerekse sosyal medya ile çağrı yapılmış olup, 241 öğretmenimiz bu çağrıya ben de varım diyerek Vefa Destek Hizmetlerinde gönüllü olmuştur. Ayrıca 6 idarecimiz de AFAD gruplarında gönüllü olarak destek vermeye başlamıştır. Ülke olarak yaşlılarımıza göstermiş olduğumuz bu vefa , diğer ulusların da örnek alması gereken bir durumdur. Biz yaşlımızla, gencimizle, çocuklarımızla bir bütünüz. Yaşlılarımızın bu durumlarına kayıtsız kalamayan, Vefalı Öğretmenlerimize ve idarecilerimize sonsuz teşekkürler ediyorum. Bu ülke sizleri asla unutmayacak" dedi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.