ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI" Olumlu Okul İklimi Oluşturmak Öncelikli Hedefimiz Olmalı

SARI

İL MEM SARI başkanlığında, ilimiz merkez ve ilçelerde yöneticilikte dört ve sekiz yılını dolduran mevcut eğitim kurumlarına veya başka eğitim kurumlarına yeniden atanan müdür ve müdür yardımcılarımız ile e-konferans toplantısı gerçekleştirildi.

Konuşmasında hep birlikte bir aile olarak Çorum'da eğitimi daha iyi yerlere getirme hedefi ve gayesi üzerine SARI: "Görev yaptığınız kurumlarda öğretmen, öğrenci ve velilerle iyi iletişim içerisinde olmanız önemli. Sizler eğitim liderlerisiniz. Olumlu ve güzel okul iklimini oluşturun. Öğretmen, öğrenci, hizmetli, kim varsa herkesin fikrine değer verin, ortak paydanızı oluşturun." dedi.

Heyecanınız kadar ayaktasınız diyen SARI, sevgi ile açılmadık kapının zorla açılmadığını, belirtti. SARI "Eğitim anlayışımızın merkezinde mutlu çocuklarımız olmalı. Ön yargılı olmadan herkese eşit davranmak, her kişiye insani değer vermek, kendimizi gelişen dünyada sürekli değişime ve gelişime açık tutmak öncelikli hedefimiz olmalı" açıklamasında bulundu.

Devletimize karşı sadakatle görevinizi yerine getireceğinize olan inancımız tamdır, diyen İL MEM SARI " Kapımız sizlere her zaman açık. Size güveniyoruz. Hepinize teşekkür ediyor, görevlerinizde başarılar diliyorum." dedi. Toplantı iyi dilek ve temenniler ile sonlandırıldı.

02-07-202002-07-202002-07-202002-07-202002-07-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.