ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI "Okulum Temiz Belgesi İle Okullarımız Daha Güvenilir Olacak"

SARI

Milli Eğitim Bakanlığımız ve TSE arasında "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme İş Birliği Protokolü" kapsamında tarihinde yapılan  denetimler neticesinde Vilayetlere Hizmet Götürme Birliği Sevgi Anaokulumuz aldığı önlemler ile "Okulum Temiz" belgesini almaya hak kazandı. Belge törenine Okul Müdürü Mehmet Serdar YALÇIN,  Müdür Yardımcısı Tuğba ÖNCÜ ve öğretmenimiz Serap DEMİRCİ katıldı.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan İL MEM SARI "Kovid-19 ile mücadele kapsamında Bakanlığımız tüm okullarımızı yeniden açma konusunda büyük bir çaba sarf ederken, bu çalışmaların bilimsel bulgulara dayalı olarak yapıldığını hatırlatarak, "Hijyen geliştirmesi ve enfeksiyonu önleme" iş birliği protokolü ile okullarımız daha hijyenik olarak çocuklarımız güvenli ve temiz ortamlarda eğitim öğretim faaliyetlerine devam edeceklerdir, dedi.

 

SARI, Okulum Temiz Belgesinde emeği geçen, Okul müdürümüzü, müdür yardımcılarımızı, tüm öğretmen ve çalışmalarda desteklerini esirgemeyen okul çalışanlarımıza teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum" dedi.

28-09-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.