ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI, Merkezde Görev Yapan İlkokul 1 ve 2.Sınıf Öğretmenlerimiz İle Zümre Öğretmenler Toplantısında Buluştu

SARI, Merkezde Görev Yapan İlkokul 1 ve 2.Sınıf Öğretmenlerimiz İle Zümre Öğretmenler Toplantısında Buluştu

İL MEM SARI başkanlığında, ilimiz merkezde görev yapan ilkokul 1 ve 2.sınıf zümre öğretmenler toplantıları kapsamında 22.grup 335 Sınıf öğretmenimizin katılımları ile zoom üzerinden gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıda gündeme dair konular üzerinde değerlendirmelerde bulunulurken, uzaktan eğitim süreci ve okuma ve yazma döneminde öğrencilerin yaşadıkları sıkıntılar, EBA TV'nin aktif kullanımı gibi birçok konuda değerlendirmelerde bulunuldu.

SARI, uzaktan eğitim sisteminin oturmaya başladığını ancak yine de yüz yüze eğitimin yerini tutmadığını, hele ki bu eğitim hayatının başlarında okuma yazma dönemindeki öğrenciler için çok zor olduğunu belirtti. Öğretmen camiasında da en zorlanan grubun ilkokul öğretmenleri olduğunu ifade etti.

SARI" İnsan hayatının tamamının şekillendiği sürecin baş mimarı sınıf öğretmenlerimiz. Sizler ülkemizin 2030'lu 2040'lı yılların çalışanlarını, yöneticilerini yetiştireceksiniz. Eğer bugünü kaybedersek, 2030 u kaybederiz. Bu yüzden sizler çok çok önemlisiniz. Elimizdeki imkânlar dâhilinde uzaktan eğitimin de verimli geçmesi için ellerinizden geleni yapacağınıza olan inancımız tamdır.

Öğretmenlerimiz söz alarak fikir ve görüşlerini, bu süreçte yaptıkları etkinliklerden bahsederek, dilek ve temennilerini aktardılar. İL MEM SARI, mesleğine gönülden bağlı olan tüm öğretmenlerimize teşekkür edip, çalışmalarında başarılar dileyerek toplantıya son verildi.

05-01-202105-01-202105-01-2021

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.