ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI, Merkez ve İlçelerde Görev Yapan İlkokul Öğretmenlerimiz İle Zümre Öğretmenler Toplantısında Buluştu

SARI, Merkez ve İlçelerde Görev Yapan İlkokul Öğretmenlerimiz İle Zümre Öğretmenler Toplantısında Buluştu

İL MEM SARI başkanlığında son zümre öğretmenler toplantıları, ilimiz merkezde görev yapan 23.grup 3 ve 4.sınıf 327 öğretmen ve ilçelerde görev yapan 24.grup 335, 25.grup 344 sınıf öğretmenimiz olmak üzere 3 oturum halinde toplam 1006 öğretmenimiz ile zoom üzerinden gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıda gündemdeki konular, uzaktan eğitim süreci, dönem sonu yapılacak iş ve işlemler, EBA TV 'nin tüm öğrenciler tarafında takip edilmesi ile ilkokul öğrencilerimizin bu süreçte yaşamış oldukları akademik ve psikolojik sıkıntılar gibi birçok konuda değerlendirmelerde bulunuldu.

SARI yaptığı açıklamada" Bir insan dünyanın kaderini değiştirebiliyor. Bu yüzden her öğrenci bizim için özeldir, her öğretmenimiz kıymetlidir. Hep bir arada ilimize aşkla şevkle hizmet etme gayretindeyiz. Tek kimliğimiz var o da, öğretmen kimliğidir. Kimsenin meşrebine, siyasi kimliğine, inancına bakmıyoruz. Ortak olan tek amacımız ülkemizin milli hedeflerine ulaşmasında, hizmette bulunmaktır" şeklinde ifade etti.

Öğretmenlerimiz söz alarak fikir ve görüşlerini, bu süreçte yaptıkları etkinliklerden bahsederek, dilek ve temennilerini aktardılar. İL MEM SARI, mesleğine gönülden bağlı olan tüm öğretmenlerimize teşekkür edip, çalışmalarında başarılar dileyerek toplantıya son verildi.

06-01-202106-01-202106-01-2021

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.