ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI, " İyi Tatiller Öğretmenim "

SARI,

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı yarına hazırlarken hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, ömrünü ve hayallerini bu ülkenin evlatlarına adayan ve yıllar geçse de gönül bağımızı hiç koparmadığımız kıymetli öğretmenlerimiz sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

"Eserinin üzerinde imzası olmayan yegane sanatkar öğretmendir." diyor Gazi Mustafa Kemal Atatürk. Ne kadar doğru bir söz olduğunu; uzaktan eğitim sürecinde göstermiş olduğunuz özverili çalışmalar, gayretler, öğrenciler için sürprizleriniz, köy köy dolaşıp kitap dağıtarak ve Vefa Sosyal Destek Gruplarında bir fiil aktif görev alarak göstermiş oldunuz.

Ülke ve dünya tarihinde yaşanmayan salgın durumlarını yaşadık. Okullarda yüz yüze eğitime ara verdik, tatil değil uzaktan eğitim diyerek üstün performans gösterdik. Bize her yer okul dedik, mekan ve zaman dinlemedik. Geleceğe dair umutlarımızı, hayallerimizi yeşerten öğretmenlerimiz. Sağlık, mutluluk ve huzur ile geçireceğiniz tatiller diliyorum. Yeni eğitim öğretim yılında görüşmek üzere iyi tatiller.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.