ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI, İlimize Atanan Aday Öğretmenlerimiz İle Buluştu

SARI, İlimize Atanan Aday Öğretmenlerimiz İle Buluştu

İL MEM SARI 'nın katılımlarıyla ilimize yeni atanan aday öğretmenlerimiz ile zoom üzerinden yapılan toplantıyla bir araya gelerek, adaylık sürecindeki öğretmenler için değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Fatih TOPHAN tarafından hizmet içi adaylık süreci bilgilendirmeleri yapıldı.

Aday öğretmenlerimize öğretmenlik mesleği ile ilgili bilgiler veren İL MEM SARI, ''Eğitim hayat boyu devam eden bir süreçtir. Yeni şartlara, yeni gelişme ve bilgilere vakıf olmanız, öğrencilerimizin de bu yenilikleri takip etmesine imkân sağlamalısınız. Pandemi sürecinde teknolojinin önemi ve kullanımı bunu bir kez daha göstermiş oldu.

Dün okul sıralarında öğrenci iken şimdi öğretmen olarak bu bayrağı devraldınız. Bu ülkeyi vatan yapan milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan iyi insan olarak yetiştirmeyi Allah nasip etsin. Görevinizde hiçbir zaman heyecanınızı yitirmeyin. Bu mesleğin başı sevmek, ortası sevmek ve sonu da sevmekten geçer.

SARI, aday öğretmenlerimize, Yeni başladığınız bu kutsal öğretmenlik mesleğinin sizlere ve ülkemize hayırlı olmasını, yapacağınız tüm çalışmalarda yanında olacaklarını ifade edip başarılar diledi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.