ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI, İlimiz Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokul Müdürleri İle E-Konferans Toplantısı Gerçekleştirdi

SARI, İlimiz Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokul Müdürleri İle E-Konferans Toplantısı Gerçekleştirdi

İL MEM SARI' nın başkanlığında, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin KIR, Din Öğretimi Şubesinden sorumlu Şube Müdürü Ömer TAŞPINAR ve ilimiz genelinde bulunan Anadolu İmam Hatip Liseleri/Ortaokulu müdürlerinin katılımıyla e-konferans toplantısı gerçekleştirildi.

Çorum genelindeki Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarının gelişimsel süreçlerinin değerlendirildiği toplantıda, gelecek yıllara ait faaliyet planlamaları görüşüldü.

SARI "Geleceğimiz çocuklarımızdır. Bu sebeple eğitim camiamızda önemli bir yere sahip  olan İmam Hatip Liselerimizin ve Ortaokullarımızın gelişimlerine yönelik çalışmalar yapmalıyız. Çocuklarımızın eğitimlerinin yanında sosyal faaliyetlerine de önem vermeliyiz. İlimizde İmam Hatip Liselerinin ve Ortaokullarının son zamanlarda yaptığı çalışmalar gerçekten takdiri hak etmektedir. Özellikle LGS ve YKS' de Türkiye birinciliği bunun en güzel örneklerinden biridir. İnşallah bu dereceler hepimizin gayretleri ile sayıca daha fazla olacaktır. Bu sebeple bu konularda atılacak her adımı, her çalışmayı can-ı gönülden desteklemekteyiz" dedi.

Toplantı İL MEM SARI 'nın müdürlere çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, iyi dilek ve temennilerin ardından son buldu.

20-08-202020-08-202020-08-202020-08-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.