ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI, İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Değerlendirmelerde Bulundu

SARI, İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Değerlendirmelerde Bulundu

İL MEM SARI başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımları ile zoom üzerinden değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Uzaktan eğitim ve yüz yüze eğitim faaliyetleri, Okulum Temiz Belgesi çalışmaları, Destekleme ve Yetiştirme Kursları, İŞ KUR personel alımı konularında değerlendirmelerde bulunuldu.

SARI yaptığı açıklamada " ilimizde okul öncesi ve ilkokul 1.sınıf öğrencilerimizin, Kovid-19 gölgesinde yüz yüze eğitime katılım oranları oldukça yüksek. Bu konuda bize güvenen tüm velilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah bu oranlar alınan tedbirler ile artarak daha da çoğalacaktır. Hiçbir çocuğumuzun eğitim öğretim faaliyetlerinden yoksun kalmasını istemiyoruz.

Her okul 'Okulum Temiz Belgesi' almak için gerekli tüm çalışmaları ve tedbiri alarak gerçekleştirecek. Okullarımızı, bakanlığımız ve TSE 'nin belirttiği standartlara kavuşturmamız gerekiyor. Ailelerin bize verdiği emanetleri hijyen ve güvenilirlik açısından en iyi ortamlarda ağırlamamız gerekiyor. Bunun için ne gerekiyorsa birlikte çalışarak gerçekleştireceğiz.

Toplantı müdürlerimizin karşılıklı değerlendirmelerinin ardından, İL MEM SARI, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize teşekkür ederek, başarılar diledi.

01-10-202001-10-202001-10-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.