ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI, ARGE ve ÖDM Ekipleri İle Değerlendirme Toplantıları Gerçekleştirdi

SARI, ARGE ve ÖDM Ekipleri İle Değerlendirme Toplantıları Gerçekleştirdi

İL MEM SARI, başkanlığında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ayhan GEYLANİ ile Müdürlüğümüz AR-GE ekibi ve Ölçme Değerlendirme Merkezi ekibimiz ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda AR-GE ekibi ve ÖDM ekibi tarafından 2019-2020 eğitim öğretim yılında yapılan çalışmalar ile 2020-2021 eğitim öğretim yılında yapılacak olan Avrupa Birliği, eTwinning, TÜBİTAK, OKA ve DOKAP projeleri, yerelde gerçekleştirilecek olan sosyal, sportif ve kültürel etkinlikler, akademik başarının artırılmasına yönelik yapılan ve yapılacak çalışmalar, dezavantajlı öğrencilere yönelik yapılan çalışmalar, ölçme değerlendirme ve izleme süreçleri, çevrimiçi kazanım değerlendirme sınavları, velilere yönelik seminer ve eğitimler ve öğrencilerimizin dönem başı ve dönem sonu itibarıyla kazanımlarının takibinin yapılması ve eksikliklerin giderilmesi konuları görüşülüp, fikir alış verişinde bulunuldu.

Yapılan toplantılar ile ilgili olarak İL MEM SARI "İlimizde veriye dayalı çalışmaların gerçekleştirilmesi, nitelikli ölçme değerlendirme çalışmalarının yapılması ve bunların sonucunda eğitimde niteliğin ve akademik başarının artırılması amacıyla planlı çalışmalar yapıyoruz. ARGE bizim hayal kurma atölyemiz. Hayalleri kurup, birlikte uygulamaya geçiriyoruz.

Eğitim ordusunun fertleri olarak bizlerin üzerine düşen görev, yarının Türkiye'sine, yarının dünyasına hazır fertler yetiştirmektir. Eğitimin kalitesini, durumunu görebilmemiz, değerlendirebilmemiz açısından ölçme ve değerlendirme gereklidir.

Bu iki güzide ekibimizde çalışan tüm öğretmen ve personellerimizi canı gönülden kutluyor, ellerine, yüreklerine sağlık. Biz birlikte büyük bir aileyiz ve tek derdimiz yarına sağlam nesiller yetiştirmek" dedi.

 10-11-202010-11-202010-11-202010-11-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.