ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI: Amacımız Öğrencilerimize Güvenilir ve Hijyenik En iyi Ortamı Sunmak

SARI: Amacımız Öğrencilerimize Güvenilir ve Hijyenik En iyi Ortamı Sunmak

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirmesi ve Enfeksiyonu Önleme" iş birliği protokolü kapsamında Okulum Temiz Belgesi 'ne başvuran ve belge almaya hak kazanan okullar için belge töreni düzenlendi.

Okulum Temiz Belgesi almaya hak kazanan okullarımız, Çorum Merkez Nenehatun Anaokulu, Çorum Merkez Mimar Sinan Anadolu Lisesi, Çorum Merkez İsmail Kakaç İlkokulu ile Alaca Mehmet Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde gerçekleştirilen törende, İL MEM SARI "Eğitim kurumlarımız uzman denetim personelleri aracılığı ile kılavuzda belirlenen şartlara uygunluğu denetlenerek gerekli değerlendirmeler yapılmıştır. Bu değerlendirmeler ve raporlamalar neticesinde kılavuza uygun şekilde eğitim kurumlarımız belge almaya hak kazanmışlardır.

Belge alan eğitim kurumlarının kalite standartlarını sürdürmeleri için gereken izleme ve rehberlik çalışmaları sürdürülecektir. Saha çalışmaları tamamlanan ve belge almaya hak kazanan 5 okulumuza bugün belgelerini teslim ediyoruz. Amacımız çocuklarımıza güvenilir ve temizlik bakımında en iyi ortamları hazırlamak. Bu amaca ortak olarak, Okulum Temiz Belgesini almaya hak kazanan okul müdürlerimize, okullarımızın tüm personeline Covid-19 ile mücadelede bilinç yerleşmesinde öncülük ettikleri için teşekkür eder, başarıların devamını dilerim" dedi

05-10-202005-10-202005-10-202005-10-202005-10-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.