ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI, 21 Eylül Öncesi Okul Öncesi Öğretmenlerimiz İle Değerlendirmelerde Bulundu

SARI, 21 Eylül Öncesi Okul Öncesi Öğretmenlerimiz İle Değerlendirmelerde Bulundu

İL MEM SARI başkanlığında kademeli olarak geçilen yüz yüze eğitimin birinci basamağını oluşturan Okul Öncesi Öğretmenlerimiz ile e-konferans toplantısında bir araya geldi. Toplantının ana gündem maddesi " Eğitim ortamlarının öğrencilerin öğrenme stillerine göre ve pandemi sürecinde öğrencilerin okul ortamını sağlıklı olarak kullanabilmeleri için yapılacak düzenlemeler sınıf ve okul ortamında yapılacak etkinlikler, uyum haftasının planlanması konusunda değerlendirmelerde bulunuldu.

SARI, bakanlığımızın gönderdiği yüz yüze eğitimin nasıl uygulanacağına ilişkin teknik detayları öğretmenlerimiz ile paylaştı. Okul öncesi eğitimin alternatifinin olmadığını belirten SARI, eğitimin temel taşını teşkil eden okul öncesi eğitimin önemine vurgu yaptı.

Okullarda yapılacak etkinlikler, uygulanabilirlik açısından Açık Sınıf uygulaması gibi birçok konu görüşülerek, fikir alış verişinde bulunuldu.

İL MEM SARI, toplantıya büyük bir hassasiyet ile katılan öğretmenlerimize teşekkür ederek başarılar diledi. İyi dilek ve temennilerin ardından toplantı son buldu.

17-09-202017-09-202017-09-202017-09-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.