ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI " 19 Mayıs Coşkunu Paylaş"

SARI

          Samsun' da Atatürk' ün Milli Mücadeleyi başlatmasının 101.yılı büyük bir coşkuyla kutlayacağız. Bazen bir adım, bir ülkenin kaderini değiştirir. Bizde bu adımın önemini yaşatmak için ilimizde kutlama etkinliği oluşturduk. Etkinlik ile ilgili olarak İL MEM SARI açıklamada bulundu: " Sevgili Gençler, yaşanan salgın durumu, bizim her zamanki coşkumuzu ve heyecanımızı engelleyemeyecek. Bu kapsamda evlerinizde bayrama dair şiir, konuşma, müzik, dans, illüzyon vb. gösterilerinizle enerjinizi, heyecanınızı ve coşkunuzu geçtiğimiz 23 Nisan Bayramında olduğu gibi bizlerle paylaşabilirsiniz. İsteğine uygun alanda dilediğin videoyu çek ve yükle. Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Youtube kanalında yayınlayalım. En çok beğenilen videolardan 3 tanesine sürpriz hediyelerimiz olacak. Haydi gençler bu bayram senin, coşkunu herkese hissettir" dedi.

 

Katılım kurallarına uymayı unutma:

1. Ortaokul veya lise çağında olmalısın

2. Videonun yayınlanabilmesi için bizlere "veli izin belgesi"ni ulaştır. 

(Veli izin belgesine corum.meb.gov.tr  ve   corumarge.meb.gov.tr adresinden ulaşabilirsin.

Belgeyi doldur, fotoğrafını çek ve videonla aynı yere yükle)

3. Videon 5 dakikayı geçmemeli 

4. 5 -17 Mayıs tarihleri arasında videonu göndermelisin (Unutma! Ne kadar erken gönderirsen o kadar hızlı yayınlanır ve beğeni sayın artar.)

5. En fazla 2 videoyla katılabilirsin 

6. Videon, ahlaki ve kültürel değerlerimize uygun olmalı. Istersen, videona aileni de dahil edebilirsin.

7. Son olarak videoyu ve izin belgesini göndermek için, wetransfer.com adresine gir, dosya seç kısmında izin belgesini ve videonu seç, alıcı e-posta adresine corumilmemarge@gmail.com yaz, mesaj kısmına adını, soyadını, okulunu, senin ve velinin telefonunu yaz, aktar düğmesine tıkla. İşlem tamamlanana kadar bekle. Bu kadar!

Veli İzin Dilekçesini indirmek için TIKLAYINIZ

 

Not : Veli İzin dilekçesi olmayan başvurular geçersiz sayılacaktır.

07-05-202007-05-2020

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.