ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şampiyon Özel Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Tarafından Ödüllendirildi

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Türkiye şampiyonu olan  Anadolu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerini makamında kabul ederek ödüllendirdi.
Şampiyon Özel Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Tarafından Ödüllendirildi

      Antalya’da yapılan Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında Türkiye birincisi olan Sümeyra TÜRK ve üçüncü olan Satı Nur İNCE isimli öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaret ettiler. Şampiyon öğrencilerin başarılarından dolayı memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Sizlerin başarısı bizim için daha özel bir anlam taşımaktadır. Bundan sonra sizleri  Milli Takımda Ayyıldızlı forma ile görmek istiyorum.  Başarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Sizleri yetiştiren Okul Müdürümüze  ve Beden Eğitimi öğretmenimize teşekkür ediyorum.” dedi.

       Okul Müdürü Selami BOLAT, 2015-2016 öğretim yılı içerisinde öğrencilerinin bireysel ve takım olarak Türkiye dereceleri elde ettiklerini söyledi.  Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK başarılı öğrencileri ödüllendirdi.

06-05-201606-05-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.