ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek" Yarışması Birincilik Ödül TöreniMilli Eğitim Bakanlığımız ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti iş birliğinde, öğrencilerin bağımlılık konularına duyarlılığını artırmak, yeteneklerini teşvik etmek ve başarılı bulunan eserleri ödüllendirmek amacıyla gerçekleştirilen 'Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek' konulu yarışmada dereceye giren öğrencilerimiz ödüllendirildi.

SARI, düzenlenen bu yarışma ile çocuklarımızın ve gençlerimizin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli bir şekilde yetişmelerini ve kötü alışkanlıkların olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavramalarını sağlayarak daha güvenli ve sağlıklı bir hayat sürmelerine katkıda bulunacaktır. Yeni neslin bağımlılıkla ilgili bilinç düzeylerini arttırmayı amaçlamak için bu tür yarışmaların yapıldığını belirterek, öğrencilerimizin başarısında katkısı bulunan öğretmenlerimize, ailelerine, emeği geçenlere ve yarışmaya katılan tüm öğrencilere teşekkür etti.

Görsel Kategorisinde Birinci olan öğrencilerimiz, 

İlkokullar arasında Sungurlu Yavuz Selim İlkokulu öğrencisi Mehmet Batu BALLI, Ortaokullar arasında Merkez Şehit Mustafa Avcu İmam Hatip  Ortaokulu öğrencisi Ahmet Furkan YILMAZ ve Lise öğrencileri arasında Merkez Atatürk Anadolu Lisesi öğrencisi Zeynep İrem NUMAN.

Edebi Kategorisinde Birinci olan öğrencilerimiz, 

İlkokullar arasında İskilip Ebussuud Efendi İlkokulu öğrencisi Mehmet Akif DUMAN, Ortaokullar arasında Merkez Suheybi Rumi İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi İrem TÖREMİŞ, Liseler arasında Sungurlu Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Saliha KALINSAZLIOĞLU.

05-10-202005-10-202005-10-202005-10-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.