ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sağlığa İşaret Edelim Projesi Tanıtıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü,  İl Sağlık Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Sağlığa İşaret Edelim”  projesi açılışı Çorum Özel Eğitim Meslek Lisesi’nde yapıldı.
Sağlığa İşaret Edelim Projesi Tanıtıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından İl Sağlık Müdürü Dr. İsmail YÜCEL ve Diş Hekimi Hatice TERLEMEZ birer konuşma yaparak proje içeriği hakkında bilgi verdiler.

 

Ergen yaştaki işitme engelli öğrencilerin sağlık konusundaki bilgi düzeylerinin artırılması, yaşam kalitesinin yükseltilmesi ve sağlık hizmetlerinden diğer bireyler gibi yararlanabilmesinin sağlanması amacı ile hazırlanan  projenin açılış toplantısı  Çorum Özel Eğitim Meslek Lisesi toplantı salonunda yapıldı.  “Sağlığa İşaret Edelim” projesinin  açılış toplantısına İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Gazi YILDIRIM, İl Sağlık Müdürü Dr. İsmail YÜCEL, Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürü Ali DİNÇER, diğer daire amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.