ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Meslek Lisesi İşitme Engelli öğrencilerimiz Türkiye Şampiyonu Oldular.

Kayseri’de düzenlenen 2015 İşitme Engelliler Okul Sporları Yarışmalarına Futbol, Basketbol, Atletizm ve Masa Tenisi branşlarında İlimiz adına katılan Çorum Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencilerimiz, Masa Tenisi dalında yarı finalde Trabzon’u, finalde ise Zonguldak Özel Eğitim Meslek Liselerini yenerek takım halinde Türkiye Şampiyonu oldular.  
Özel Eğitim Meslek Lisesi İşitme Engelli öğrencilerimiz Türkiye Şampiyonu Oldular.

Şampiyonluğun sevincini yaşayan Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencilerimiz, Milli Eğitim Şube Müdürü Özcan KUŞCU, Okul Müdürü Murat ÖNCÜL, Müdür Yardımcısı, Metin DEMİR ve Beden Eğitimi öğretmeni Ümit MÜLAZİM ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e ziyarette bulundular.

İşaret dili ile öğrencileri başarılarından dolayı tebrik edip ödüllendiren Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, başarılarında emeği bulunan öğretmen ve okul idarecilerini tebrik etti. Ziyaretin sonunda öğrencilerle özçekim yapan Milli Eğitim Müdürümüz, öğrencilere başarılar diledi.

 

Kayseri’de düzenlenen 2015 İşitme Engelliler Okul Sporları’na Futbol branşında da katılan okulumuz takımı ev sahibi Kayseri Özel Eğitim Meslek Lisesini 2-1 yenerek Türkiye üçüncüsü olurken,  Basketbol takımı ilk deneyiminde Türkiye beşincisi oldu.  Atletizm dalında ise Gülle Atmada Türkiye ikincisi, 100 metre  koşuda Türkiye birincisi 200 metre koşuda ise Türkiye ikincisi oldu.

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.