ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Hizmetleri Yönetmeliği Değerlendirildi

Özel Eğitim Hizmetleri Yönetmeliği Değerlendirildi

     Çorum Öğretmenevinde yapılan değerlendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yahya ÇOBAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Özcan KUŞCU, H.Ü. Öğretim Üyesi Doç. Dr. Selen ÖZAKAR AKÇA, Beyaz Ay Derneği Başkanı Dr. Neslihan HÜSÜLÜOĞULLARI, özel eğitim okul müdürleri katıldı.

     Özel eğitim alanında iyi bir noktaya gelindiği ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yahya ÇOBAN: “Bu durum ülkemiz adına sevindirici. Her öğrenci bizim için özeldir. Herkesin anlama kavrama kabiliyeti ve yetenekleri farklıdır. Eğitim camiası olarak aileleriyle birlikte değerli olduklarını onlara hissettirmeliyiz. Her okulumuzun erişebilirlik belgesi almasını istiyoruz. Sizlerin bilgi ve tecrübelerini önemsiyoruz. Sizden mevzuatı iyi inceleyerek katkı sağlayacak çalışmalar yapmanızı bekliyorum. Daha iyiye ulaşmak için bizim yapabileceğimiz ne varsa yapmaya hazırız.” dedi.

28-02-201928-02-2019

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.