ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Osmancık İsmail Karataş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erasmus Plus Projesi için İspanya’ya Gidiyor.

      “Mesleki Eğitim ve Öğrenici Personel Hareketlilik Projesi” kapsamında İspanya’ya gidecek olan Osmancık İsmail Karataş Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaret etti.
Osmancık İsmail Karataş Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi Erasmus Plus Projesi için İspanya’ya Gidiyor.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK proje ekibine: “Günlük ihtiyaçlarınızı görecek kadar İngilizce yada İspanyolca öğrenmeye gayret edin. Yurt dışına çıktığınız zaman yabancı dil bilmenin önemini daha iyi kavrayacaksınız.. Alanınızla ilgili staj yaparken Türkiye’yi temsil ettiğinizin bilinciyle hareket edin. Orada hayatınıza katacağınız şeyleri iyi gözlemleyin. İyi bir ekip olarak fırsatları değerlendirmeye gayret edin. Böylece rolünüzün gereğini en güzel şekilde yerine getirmiş olursunuz. İspanya’da uzun yıllar hüküm sürmüş Emevi Devleti’nin izlerini göreceksiniz. Buraları gezerken farklı duygular yaşayacaksınız. Size başarılar diliyorum. Sağlıcakla gidip gelin.” dedi.

      Osmancık İsmail Karataş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Şahin GÜRER:  “Alaca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin proje ortağı olarak katıldığı, 6 öğrenci ve 2 refakatçı öğretmenden oluşan proje ekibi 1-21 Mayıs tarihleri arasında İspanya’nın Marbella şehrine gidecek.  Projemiz, “Kalp Damar Hastalıklarının Tanı, Tedavi Ve Bakım Uygulamalarında AB Bypassı” adıyla Erasmus Plus Mesleki Eğitim ve Öğrenici Personel Hareketlilik Projesi kapsamında hazırlandı.” dedi

25-04-201625-04-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.