ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Osmancık İsmail Karataş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erasmus Plus Kapsamında İtalya’ya Gidiyor

 “Mesleki Eğitim ve Öğrenici Personel Hareketlilik Projesi” kapsamında İtalya’ya gidecek olan Osmancık İsmail Karataş Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi,  İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Yahya ÇOBAN’ı  ziyaret etti.
Osmancık İsmail Karataş Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi Erasmus Plus Kapsamında İtalya’ya Gidiyor

      Okul Müdürü Ahmet VELDET: “Projemiz, Alzheimer hastalığıyla ilgili Avrupa uygulamalarını ülkemizdeki uygulamalarla mukayese etmek, hastalığa dikkat çekmek ve kültürel paylaşımlarda bulunmak amacıyla hazırlanmıştır.  ‘Siz Unutuyor Olsanız da Biz Hatırlatmak İçin Buradayız’ adlı proje kapsamında 20 öğrenci ve 4 öğretmen yer almaktadır. Proje ekibimiz  24 Nisan - 15 Mayıs tarihleri arasında İtalya’da olacaklar. ” dedi.

       İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Yahya ÇOBAN: “Avrupa Birliği projeleri ile yurt dışına gidecek öğretmen ve öğrencilerimizi her zaman destekliyoruz. Hem eğitime katkısı hem de ülkemizin tanıtımı açısından önemsiyoruz. Hazırlamış oldukları bu projelerinden dolayı Osmancık İsmail Karataş Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi proje ekibini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.” dedi.

11-04-201611-04-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.