ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı salonunda 29 Ocak 2015 Perşembe günü Okullar Hayat Olsun projesi İl Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı. 
Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı.

Milli Eğitim Şube Müdürü Erhan YAŞAR başkanlığında, Milli Eğitim Bakanlığı Temsilcisi Eğitim Uzmanı Ayşe Saadet BEYHAN, Orman İşletme Müdürlüğü temsilcisi Toprak Muhafaza Mühendisi Ersin FIRAT, Çorum Belediye Başkanlığı temsilcisi Ziraat Mühendisi İsmail ÖZLER,  İlçe Hayat Boyu Öğrenmeden sorumlu Şube Müdürleri, Merkez ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürleri, Merkez Proje Okul Müdürleri ve Mahalle Muhtarlarının katılımları ile gerçekleştirildi.

 Milli Eğitim Şube Müdürü Erhan YAŞAR, 2014 yılı Proje çalışmaları sunumunu ve 2015 yılı çalışmaları hakkında bilgi verdi. Proje ortakları olan Orman İşletme Müdürlüğü temsilcisi ve Çorum Belediye Başkanlığı temsilcisi proje ile ilgili kurumlarının yaptıkları faaliyetlerini barkovizyon gösterisi eşliğinde sundular.

Proje ile ilgili sorunları ise Milli Eğitim Bakanlığı Temsilcisi Eğitim Uzmanı Ayşe Saadet BEYHAN cevaplandırdı. Şube Müdürü Erhan YAŞAR iyi dilek ve temennileri ile toplantı sona erdi.

 

 

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.