ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Okul Öncesi Eğitimi Yıl Sonu Şenlikleri”ne Yoğun İlgi Vardı.

İlimiz Merkez Anaokulları 25-29 Mayıs 2015 tarihleri arasında düzenlenen “Okul Öncesi Eğitimi Yıl Sonu Şenlikleri” devam ediyor.
“Okul Öncesi Eğitimi Yıl Sonu Şenlikleri”ne Yoğun İlgi Vardı.

Okul Öncesi Eğitimi Yıl Sonu Şenlikleri Merkez Sevgi Anaokulu ve Buharaevler Anaokulları, İpeklibağlar, Karşıyaka ve TOKİ Nasrettin Hoca Anaokullarında gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerimiz, okul müdürleri, öğrenci ve velilerin katıldığı şenliklerin üçüncüsü 27 Mayıs 2015 günü Sevgi Anaokulu ile Ulukavak Anaokulları tarafından Kültür Parkta yapıldı.

Dördüncü program ise 28 Mayıs Perşembe günü İpeklibağlar Anaokulu şenliğini okul bahçesinde yaparken, Karşıyaka Anaokulu ise Hünkar Hacı Bektaş Veli Parkında gerçekleştirildi. Haftanın son şenlik programı ise TOKİ Nasrettin Hoca Anaokulu tarafından gerçekleştirildi.

Mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği şenlik programlarda, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerimiz öğrencilerin sevinçlerine ortak olurken, gösteri ve yarışmalarını beğeniyle izlediler. Yarışmalara katılan öğrencileri ödüllendirdiler.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.