ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Okul Öncesi Aile Eğitimi” Projesi Başlıyor.

      Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü (RAM) tarafından yürütülecek olan ve ebeveynlik tutumlarını geliştirmeyi amaçlayan “Aile Eğitimi Projesi” Çorum Merkezde bulunan bağımsız Anaokulu Müdürlerinin katıldığı toplantı ile başladı. 
“Okul Öncesi Aile Eğitimi” Projesi Başlıyor.

      Çorum merkezdeki bağımsız anaokullarında öğrenim gören okul öncesi öğrencilerin anne-babalarının katılacağı proje hakkında bilgiler veren İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Rıza EKMEKYAPAR; “Mutlu Aile Mutlu Çocuk, İhmal İstismar ve Ailesel Faktörler, Aile İçi Şiddet ve Çocuğa Etkileri” konularında RAM da görevli psikolojik danışmanlar tarafından eğitimler verileceğini söyledi.

     Proje ortaklarından Halk Sağlığı İl Müdürlüğü tarafından, “Okul Öncesinde Sağlık, Beslenme ve Gelişimsel Özellikleri” konusunda, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından “Çocuk Ebeveyn ve Oyun” konusunda eğitim vereceğini belirten İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Rıza EKMEKYAPAR, Projenin ilimize hayırlı olmasını temenni ederek katkı sağlayan kurumlara teşekkür etti.

23-12-2015

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.