ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Güvenlik Görevlileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Ettiler

Okul Güvenlik Görevlileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Ettiler

     Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamından İŞKUR’dan alınan okul güvenlik görevlileri eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK okullarımızın güvenliği konusunun önemine dikkat çektiği konuşmasında: “Güzel bir eğitim öğretim dönemi geçirdik. Sizlerin de bu sürece önemli katkısı oldu.  Hepinize teşekkür ediyorum. Devletimizin bu imkanı sayesinde okullarımızda olumlu sonuçlar aldık.” dedi.  

     Daha sonra okul güvenlik görevlilerine tavsiyelerde bulunan Sayın BÜYÜK: “Sorumluluğumuzun bilincinde olmalıyız. Görevimizin gerektirdiği usül ve esasları bilerek kendimizi geliştirmeliyiz.” şeklinde konuştu.  

     Okul güvenlik görevlileri de çalıştıkları okullarda yaşadıkları memnuniyetlerini ifade ederek, önümüzdeki eğitim öğretim yılında bu hizmetin devam etmesini beklediklerini söylediler.

29-06-201829-06-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.