ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimize “Öğrenci Koçluğu Semineri” Düzenlendi

     “Değerli Öğretmenim Projesi” kapsamında TEOG,  YGS ve LYS sınavına girecek öğrencilerimize destek sağlamak amacı ile 130 öğretmenimize “Öğrenci Koçluğu Semineri" gerçekleştirildi.
Öğretmenlerimize “Öğrenci Koçluğu Semineri” Düzenlendi

     İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün,  Anadolu Vakfı ile 2 yıldır yürüttüğü “Değerli Öğretmenim Projesi” kapsamında TEOG, LYS ve YGS sınavına girecek öğrencilerimize destek sağlamak amacı ile Çorum Öğretmenevinde iki gün süren “Öğrenci Koçluğu Semineri” düzenlendi. 

     Ortaokul ve Liselerde görev yapan rehber öğretmenlerimiz, branş öğretmenlerimiz ve  okul idarecilerinden 130 öğretmenimizin katıldığı seminerde konuşan İl Milli Eğitim Müdürüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Öğrencilerimizin başarısı ve motivasyonu için koçluk sistemi önemli. Daha önce 1000 öğretmenimize “Sosyal girişimcilik” 100 idarecimize “yönetişim becerileri ve 150 öğretmenimize ise proje döngüsü semineri gerçekleştirdik. Yine geçen hafta TEOG sınavına girecek olan 3503 öğrencimize TEOG ile ilgili 8 adet seminer düzenledik.  Okullarımızda idarecilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte hareket ederek, TEOG, YGS ve LYS sınavlarında başarımızın daha ileriye götürülmesi sizlerin ekip ruhuyla çalışmalarıyla mümkün. Akademik başarı yanında öğrenciye dokunarak, onların spor, sanat gibi alanlarda faaliyetlere katılmalarını sağlamak gerekiyor. Öğrencilerimize bu ruhu yine sizler vereceksiniz. Bu dönüşümü sizler gerçekleştireceksiniz. Biz fiziki ortamların iyileştirilmesi için gereken çalışmayı yapıyoruz.  Hep birlikte hedefe doğru gideceğiz. Seminerin faydalı olacağına inanıyorum. Sayın Doç. Dr. Teoman HEKİMOĞLU Hocamıza ve sizlere teşekkür ediyorum.” dedi. 

28-03-201728-03-201728-03-201728-03-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.