ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sayın SARI , İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile 2. Dönem Başı Değerlendirme Toplantısı Yaptı

Müdürümüz Sayın  SARI , İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile 2. Dönem Başı Değerlendirme Toplantısı Yaptı

  

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup SARI Başkanlığında Çorum Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde  İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile 2. Dönem Başı Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

     Merkez Öğretmenevinde düzenlenen  toplantıda  2019-2020 eğitim öğretim yılı 1. Kanaat döneminin değerlendirilmesi ve 2.Kanaat dönemi için yapılan hazırlık çalışmaları, Öğrenci başarısının en üst düzeye çıkarılması, yürütülecek projeler ve sosyal sosyal etkinlikler değerlendirildi.

    Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın SARI; "Bakanlığımızın 2023 Vizyon Belgesi çerçevesinde Çorum'da eğitimi hep birlikte daha ileriye taşımak için  ekip ruhuyla çalışma vurgusu yaparak, birlik, beraberlik, özveri, çaba ve en önemlisi yürekten bağlılıkla mutlu çocuklar yetiştirmenin vermiş olduğu iç huzurla devam edeceğiz."diyerek başarılar diledi,

    Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürleri söz alarak, hedefler, projeler ve ihtiyaçlara yönelik bilgilendirme yapılarak toplantı sona erdi.

 

 

 

 

27-01-202027-01-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.