ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sayın SARI, Başkanlığında 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem Başı İl Geneli Özel Rehabilitasyon Merkezi Kurucuları ve Müdürleri ile Toplantı Yapıldı

Müdürümüz Sayın SARI, Başkanlığında 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem Başı İl Geneli Özel Rehabilitasyon Merkezi Kurucuları ve Müdürleri ile Toplantı Yapıldı

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup SARI, ilimiz genelinde  bulunan rehabilitasyon merkezi kurucuları ve müdürleri ile toplantı yaptı.

         Toplantıda, 2019-2020 eğitim öğretim yılında öğrencilere verilen eğitim hizmetleri ile rehabilitasyon merkezlerinde özel eğitim uygulama hizmetlerinin öğretmen, öğrenci ve veli boyutunda değerlendirilmesi, rehabilitasyon merkezlerinde özgün ve iyi çalışmaların yaygınlaştırılması için yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirme yapıldı.

          Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde denetim sürecinde görülen eksikliklerin değerlendirilmesi ile 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında 2. kanaat dönemi için özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde yapılacak Projeler, Sosyal etkinlikler vb. çalışmaların değerlendirilmesi yapılarak daha verimli olması için neler yapılacağı konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.

           Toplantıda özel rehabilitasyon merkezi temsilcileri de sıra ile söz alarak, hedefler, projeler ve ihtiyaçlara yönelik istek ve önerilerini dile getirdiler.

Müdürümüz Sayın Yakup SARI ,iyi dilek ve temenniler ile katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sona erdirdi.

29-01-202029-01-2020

 

 

 

 

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.