ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Engelli İstihdam Eden Hotel Anitta ve İkinci Bahar Restorant Sahibine Teşekkür Plaketi Sundu.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, engelli istihdamında sağladığı katkılarından dolayı Hotel Anitta ve İkinci Bahar Restoran’a teşekkür plaketi takdim etti.
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Engelli İstihdam Eden  Hotel Anitta ve İkinci Bahar Restorant Sahibine Teşekkür Plaketi Sundu.

3 Aralık Dünya Engeliler Günü münasebetiyle Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK; 1 engelli mezun ve 1 stajyer engelli öğrenci istihdam eden Hotel Anitta ile 2 engelli mezun öğrenci ve 3 stajyer engelli öğrenci istihdam eden İkinci Bahar Restoran işletmelerini ziyaret ederek hayata atılmalarını sağladıkları için Hotel Anitta Genel Müdürü Hasan Özer GÖKMEN ve İkinci Bahar Restorant sahibi İsmet ÇITAK’a ilimizde göstermiş olduğu duyarlılıklarında dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Rıza EKMEKYAPAR, Anadolu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Müdürü Selami BOLAT ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Öğretmeni Susani AYAR’ın da hazır bulunduğu plaket takdim törenlerinde;

 

Hotel Anitta ve İkinci Bahar Restoran işletmecileri öğrencilerin mezun olduklarında istihdam sağlayacakları garantisini daha önceden verdiklerini ifade ederek, bunun bir insani sorumluluk olduğunu, işletmelerinde her zaman engellilere destekte bulunacaklarını söylediler.

 

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.