ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Engelli Eğitim Merkezine Ziyarette Bulundu.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü münasebetiyle Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Çorum Belediye Başkanlığı Engelli Eğitim Merkezi´ne ziyarette bulundu.
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK,  Engelli Eğitim Merkezine Ziyarette Bulundu.

Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Turhan CANDAN, Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Rıza EKMEKYAPAR, Belediye Sosyal İşler Müdürü Cengiz ÖZKARER ile birlikte ziyaretlerini gerçekleştiren Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, gençlerle birlikte engelli gençlerin fırsat verilirse neleri başarabildiğini yerinde gördü.

Engelli gençler, Eğitim merkez müdürü Zehra Betül Özseçer ile birlikte misafirlerini kapıda karşıladı, sonra da misafirlerine merkezi gezdirdi. Önce resim ve çini sergisi ziyaret edildi. Ardından müzik sınıfında engelli gençlerin seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar, türküler dinlendi. Başkan Yardımcısı Turhan CANDAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK de türkülere eşlik etti.

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.