ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Aday Öğretmenlere Görevlerinde Başarılar Diledi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce İlimize atanan aday öğretmenlere İl Merkezi ve İlçelerimizde Uyum Eğitimi Seminerleri verildi. 
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Aday Öğretmenlere Görevlerinde Başarılar Diledi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı resmi okul ve kurumlara yeni atanan aday öğretmenlere, öğretmenlik mesleği, öğretmenlik uygulaması ve atandığı çevredeki kurumlar ve kurum yöneticilerinin tanıtılması amacıyla Rehberlik Eğitim Araştırma Merkezinde Uyum Eğitimi Semineri verildi. Seminer kapsamında kurum tanıma ziyaretleri, okul ziyaretleri, tarihi ve kültürel gezi etkinlikleri düzenlendi.

2 gün sürecek Uyum Eğitimi Semineri, kurum tanıma programı kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze gelen aday öğretmenlerimiz, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK ile tanıştılar.

Aday öğretmenlerimizle tek tek tanışan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, aday öğretmenlere ileriki meslek hayatları ile ilgili tespit ve tavsiyelerde bulundu. Kendilerini iyi yetiştirmeleri ve mutlaka yüksek lisans yapmalarını istedi. Günü geçirmek için değil, etrafına ışık saçan gayretli, fedakâr, meslekleri ile ilgili yönetmelikler, yönergeler ve mevzuatlar hakkında bilgi sahibi olmalarının önemli olduğunu vurgulayan Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, aday öğretmenlere görevlerinin hayırlı uğurlu olması temennisi ile başarılar diledi.

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.