ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Abdullah KODEK'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Abdullah KODEK'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Milli ve manevi değerlerimiz ile harmanlanmış, akla, bilime ve teknolojiye dayalı eğitim öğretim faaliyetlerinde bulunmak ve bu uğurda hizmet etmek temel unsurumuzdur. Öğretmenlik, gücünü sevgiden alan; emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen; bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli ve saygın bir meslektir.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yarınlara hazırlayarak görevlerini en iyi şekilde yerine getiren kıymetli öğretmenlerimizin bu özel gününü paylaşmaktan da büyük gurur duymaktayım. Ne mutlu ki, bu kutlu görevde emek harcayan, alın teri ile çalışan, topluma yön veren öğretmenlerimize.

Sevgi, şefkat, hoşgörü ve fedakârlık mesleğinin mensubu olma ayrıcalığını yaşayan kıymetli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü en kalbi duygularımla kutluyor, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Şehit öğretmenlerimiz ve ebediyete irtihal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum.

 

Abdullah KODEK

İl Milli Eğitim Müdürü

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.