ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA SÖZLEŞMELİ MÜHENDİS, AVUKAT, HEMŞİRE, DİYETİSYEN VE BÜRO PERSONELİ İSTİHDAMINA İLİŞKİN GÖREV YERİ TERCİHLERİ DUYURUSU

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA SÖZLEŞMELİ MÜHENDİS, AVUKAT, HEMŞİRE, DİYETİSYEN VE BÜRO PERSONELİ İSTİHDAMINA İLİŞKİN GÖREV YERİ TERCİHLERİ DUYURUSU

İlimize yerleştirilmeleri yapılan adayların görev yerlerinin belirlenebilmesi için tercih formu ve münhal liste ekte sunulmuştur. Başvuru tercih formunun münhal liste doğrultusunda doldurularak 05.05.2023 tarihi mesai bitimine kadar elden veya E-posta yoluyla Müdürlüğümüz (norm19@meb.gov.tr) adresine göndermeleri gerekmektedir. E-posta yolu ile gönderilen evrakların ıslak imzalı asılları posta yolu ile Müdürlüğümüze gönderilecektir.

Tercih Formları Valiliğimizce kurulan komisyon tarafından Bakanlığımızca belirtilen öncelikler dikkate alınarak (KPSS puan üstünlüğüne göre) görevlendirme yapılacaktır.

(Posta ile yapılan başvurularda, belgelerin son başvuru tarihine kadar Müdürlüğümüze ulaşmış olması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.) 

 

Başvuru Tercih Formu İçin Tıklayınız 

Münhal liste için tıklayınız

 

ÇORUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No:8 (personel atama şubesi)

Merkez/ÇORUM

İletişim : (0364) 2240201  -  Dahili: 135

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.