ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Yusuf BÜYÜK İlimizi Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Yusuf BÜYÜK İlimizi Ziyaret Etti

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Müdür Yardımcılarımız Ve Şube Müdürlerimizle bir toplantı yapan  Sayın Yusuf BÜYÜK, Çorum’da yürütülen projeler ve eğitim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Çorum’da Eğitim Kalitesini Artıma Projesi (ÇEKAP) kapsamında yapılan faaliyetlerden memnuniyetini ifade ederek İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e teşekkür etti.  

     Akşam İmam Hatip Okullarının ortak hazırladıkları  Atatürk Kapalı Spor Salonundaki İmam Hatipliler Gecesi programına katılan Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Yusuf BÜYÜK: “Çorum’a her geldiğimde İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu sayının artmış olmasından dolayı başta çalışmalarını çok yakından takip ettiğim il Milli Eğitim Müdürümüze, mesai arkadaşlarına ve onları yalnız bırakmayan Belediye Başkanımıza katkılarından dolayı çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bakanlık olarak Çorum’un bizim üzerimizde ayrı bir önemi olduğunu bilmenizi istiyorum Bu gecenin hazırlanmasında emeği geçen STK’larımıza çok teşekkür ediyorum. Çok zor günler geçirdik. Bugünkü nimetlerin kıymetini bilmek mecburiyetindeyiz. Birbirimize düşmeden hep birlikte bu ülkeye hizmete devam edeceğiz. İmam Hatip Liselerinin öğrenci kalitesinin artırılması için de Bakanlık olarak çalışıyoruz. Biz bu çocukları hem bu ülkeye hem de anne babalarına layık birer evlat olarak yetiştirmenin gayreti içerisindeyiz.” dedi. 

     Program sonrasında başarılı öğrencilere ödül veren Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Yusuf BÜYÜK öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. 

     Çorum‘da eğitim adına yapılan çalışmalardan duyduğu  memnuniyeti ifade eden Sayın BÜYÜK, Çorum’a daha sık gelmek istediğini belirtti.

24-05-201724-05-201724-05-201724-05-201724-05-201724-05-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.